شرکت توسعه صنعتی مشفق
Menu
  شما اینجا هستید:  گزارش به مجامع
امــروز، ۲ خرداد ماه ۱۳۹۷
  

گزارش به مجامع

شرکت توسعه صنعتی مشفق که در سال 1384 با هدف مشارکت در توسعه صنعتی کشور از طریق تجهیز سرمایه های انسانی با ارزش مدیران صنعتی و با تجربه و به کارگیری پس اندازهای خرد ایشان در جهت کسب سود تاسیس شد. سال گذشته در پی الزام شرکت های سرمایه گذاری به طی مراحل پیچیده مقرراتی ناشی از قانون بورس اوراق بهادار و به توصیه کارشناسان اداره ثبت شرکت ها با تصویب مجمع فوق العاده مورخ 1390/10/27 از شرکت توسعه سرمایه گذاری مشفق به توسعه صنعتی مشفق تغییر یافت.

در هشت سالی که از برپایی شرکت می گذرد، با عنایات خداوندی و محبتی که دوستان سهامدار به مجموعه مدیریت شرکت داشته اند و نیز با تلاش های کارشناسانه ای که کارکنان شرکت داشتند، حضور روشن در صحنه کسب و کار کشور داشته ایم. ایجاد کارخانه بزرگ تولید لوله های چدنی نشکن در شکل حقوقی شرکت هامون نایزه در کاشان نخستین گام در این جهت بود که با حسن اعتماد دیگر نهادهای حقوقی در کمتر از 21 ماه به نتیجه رسید و خوشبختانه هم اکنون با مدیریتی شایسته به فعالیت خود ادامه میدهد.

دارا شدن هشت درصد از سهام شرکت بزرگ لوله و ماشین سازی ایران در چارچوب یک مجموعه سرمایه گذاری که اداره سهام غالب در آن شرکت را بر عهده دارد گام دیگری بود که با موفقیت برداشته شد و هدف از این گام نیز ایجاد هماهنگی در دستیابی به بازارهای هدف و بیشینه کردن سود بویژه در شرکت هامون نایزه بود.

مشارکت در چند شرکت خدماتی وابسته با مشارکت گروهی دیگر از سهامداران شرکت مشفق و شرکت های هامون نایزه و لوله و ماشین سازی ایران گامهای دیگری بود که برداشته شد.

ناهنجاری های اقتصادی بخصوص در چهار سال اخیر که اثری جدی بر بازار شرکت های زیر مجموعه و نقدینگی مورد نیاز ایشان داشته است، برنامه ریزی های توسعه ای شرکت مشفق را متاثر نمود. لیکن خوشبختانه این جریان ها در حد امکان کنترل شده است به گونه ای که ضمن ارائه روند سود دهی شرکت مشفق طبق برنامه پیگیری مقدمات شروع پروژه ایجاد کارخانه تولید آلیاژ و چدن از اقدامات قابل ذکر در طی سال مالی مورد گزارش می باشد .

در سال گذشته همچنان جلب و توسعه اعتماد جامعه مدیران صنعتی به مجموعه مشفق با هدف گردآوری موفقیت آمیز پس اندازهای ایشان در شرکت و انتقال آن به حوزۀ سرمایه گذاری های سودمند تولیدی پیگیری شده و این روند همچنان ادامه دارد. برای هیئت مدیره شرکت مایه سربلندی است تا به آگاهی برساند که در سایه توجه شما دوستان و سروران ارجمند در پایان دوره مورد گزارش بر پایه حسن شهرت شرکت، سرمایه شرکت به 164/3 میلیارد ریال و تعداد سهامداران مابه 152 نفر رسید . هم چنین ارزش دفتری سرمایه گذاری های انجام شده به مبلغ 232 میلیارد ریال رسیده است.

همه این تلاش ها در زمانی صورت گرفته است که حجم مشکلات بنگاه های تجاری و تولیدی کشور، ناشی از بازدارنده بودن شدید فضای کسب و کار، نفس گیر و سنگین شده بود. به نظر هیئت مدیره شرکت توسعه صنعتی مشفق نقش عمده در این موفقیت نسبی متوجه شما سهامداران عزیز است که به دوستان خود اعتمادی فزاینده نشان داده اید. امید آنکه اصلاح در امور کسب و کار و رونق تدریجی اقتصادی پیش رو در پی تحولات سیاسی و اجتماعی سال جاری به نتایج مطلوبتر در سنوات جاری و آتی منتهی گردد.

 
  آدرس پستی شرکت مشفق
تهران، بلوار فردوس (غرب)، بلوار شقایق (میانی)، نرسیده به بزرگراه حکیم، خیابان دهم، پلاک 27، طبقه پنجم.
تلفن - دورنگار: 44158562-021
رایانامه: info(at)moshfeq(dot)com
شماره های داخلی شرکت مشفق
واحد روابط عمومی:  501
واحد اداری مالی: 510
واحد فناوری اطلاعات:  509
 

© 2014   MOSHFEQ Industrial Development Co.   all rights reserved.   Developed by IT Department   Version 2.5