شرکت توسعه صنعتی مشفق
Menu
  شما اینجا هستید:  تاریخچه تاسیس و فعالیت
امــروز، ۲ خرداد ماه ۱۳۹۷
  

تاریخچه تاسیس و فعالیت شرکت توسعه صنعتی مشفق

شرکت توسعه صنعتی مشفق در سال ۱۳۸۴ با هدف جذب سرمایه‌های کوچک اشخاص صاحب تجربه و مهارت در اداره‌ی واحدهای صنعتی برای سرمایه‌گذاری در صنایع مختلف و تأمین بخشی از نیاز کشور به محصولات صنعتی، توسعه تکنولوژی و دست‌یابی به فن‌آوری‌های روز دنیا، ایجاد ارزش افزوده و سودآوری برای سهامداران و کمک به توسعه‌ی صنعتی و ایجاد اشتغال در کشور بنیان گذاشته شد.

مدیران شرکت پس از یک بررسی عمیق و حساب شده، چون اشراف کافی به صنایع ریخته‌گری به خصوص صنایع تولید لوله‌های چدن نشکن (داکتیل) و بازار آن داشتند، و با توجه به نیاز شدید شرکت‌های آب و فاضلاب کشور و سازمان‌های مصرف کننده در منطقه، به این محصول و نبود ظرفیت کافی تولید آن، و وجود بازار صادراتی، در اولین قدم پس از تاسیس شرکت توسعه صنعتی مشفق، اقدام به تهیه طرح  و انجام سرمایه‌گذاری جهت تولید این محصول با ظرفیت سالانه ۷۰ هزار تن  در شرکت‌هامون نایزه نمودند و در قدم‌های بعدی با سرمایه‌گذاری در سایر شرکت‌های تولیدی و خدماتی در جهت تکمیل زنجیره تولید و بهره گیری از ارزش‌های افزوده و هم افزایی موجود نمودند. در قالب استراتژی حضور تعیین کننده در صنایع انتقال آب با بهره گیری از فرصت پیش آمده در سال ۱۳۸۷ در یک رقابت فشرده و سخت بخشی از سهام شرکت لوله و ماشین سازی ایران خریداری شد.

شرکت توسعه صنعتی مشفق (سهامی‌خاص) در تاریخ ۱۳۸۴/۵/۲۶ با سرمایه اولیه ده میلیون ریال و با شماره ثبت ۲۵۳۱۰۲ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. پس از طی  چهارده مرحله افزایش سرمایه، در حال حاضر سرمایه شرکت به مبلغ ۱۸۵ میلیارد ریال افزایش یافته و مراحل قانونی برای ثبت آن آغاز شده است.

 
  آدرس پستی شرکت مشفق
تهران، بلوار فردوس (غرب)، بلوار شقایق (میانی)، نرسیده به بزرگراه حکیم، خیابان دهم، پلاک 27، طبقه پنجم.
تلفن - دورنگار: 44158562-021
رایانامه: info(at)moshfeq(dot)com
شماره های داخلی شرکت مشفق
واحد روابط عمومی:  501
واحد اداری مالی: 510
واحد فناوری اطلاعات:  509
 

© 2014   MOSHFEQ Industrial Development Co.   all rights reserved.   Developed by IT Department   Version 2.5