شرکت توسعه صنعتی مشفق
Menu
  شما اینجا هستید:  اخبار و اطلاعات شرکت
امــروز، ۲ خرداد ماه ۱۳۹۷
  

اخبار و اطلاعات شرکت

 

شرکت آلیاژگستر هامون (پروژه تولید فروسیلیس)

اخبار و اطلاعات شرکت >>

این شرکت با ظرفیت اسمی 4700 تن فروسیلیس حدود 6 ماه است که آغاز به تولید نموده است. به علت رکود صنایع کشور مخصوصاً صنایع فولاد و چدن، که مصرف کننده فروسیلیس می باشند، بازار فروش از این رکود متاثر می باشد.

شرکتهای فروسلیس ایران با سابقه چند ساله و ظرفیت تولید بیش از هفتاد هزار تن ، فروسیلیس غرب با ظرفیت دوازده هزار تن و فروسیلیس اشتهارد با ظرفیت چهار هزار و هفتصد تن در بازار حضور دارند.

هرچند همانند تمام کارخانجات تولید آزمایشی و رسیدن به ظرفیت اسمی، نیازمند طی زمان است، لیکن تیم های اجرائی و مهندسی شرکت در کوتاه ترین مدت محصول تولیدی با کیفیت مطلوب را بصورت پایدار عرضه نمودند که در بازار از مقبولیت خوبی برخوردار می باشد.

رعایت الزامات استاندارد ، آزمایشگاه مجهز و مدیریت علاقمند به پژوهش پشتوانه های تولید این شرکت را تشکیل می دهد.

تجربیات ذیقیمت اجرایی و تولیدی در آلیاژگستر هامون زمینه مناسبی است جهت توسعه، افزایش ظرفیت و همچنین تولید محصولات هم خانواده فروسیلیس که در صورت تأمین منابع مالی، سهم قابل ملاحظه ای از بازار فروآلیاژها را به خود اختصاص داده و بیش از پیش سودآور خواهد بود.

 

تحقیق و توسعه ( R&D)

به منظور ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی و همچنین استفاده بهینه از محصولات جنبی (By Product) اتاق فکری متشکل از نمایندگان شرکتهای آلیاژگستر هامون، توسعه بازرگانی مشفق و همچنین خبرگان و صاحبنظران صنعت فروآلیاژ تشکیل شده است.

در کنار تولید فروسیلیس، یک محصول جنبی بنام میکروسیلیس تولید می شود که با دانسته بسیار بسیار اندک، پودری است پفکی که حمل و نقل آن مقرون به صرفه نمی باشد. میکروسیلیس در صنایع بتون سازی مورد استفاده است که قبل از رکود ساخت و ساز در کشور، شرکتهای بتون ساز خریدار آن بودند. در حال حاضر تقاضای بسیار اندکی برای میکروسیلیس تولیدی وجود دارد. بنابراین تبدیل آن به محصول با ارزش افزوده در دستور کار اتاق فکر قرار گرفت که پس از بررسی های بعمل آمده با یکی از اساتید برجسته کشور قرارداد مطالعه، بررسی و تولید آزمایشی محصول مورد نظر از میکروسیلس منعقد شد.

مطالعات و بررسی های اولیه نشان می دهد که کاربری محصول جدید در صنایع مختلف و ارزش افزوده آن، توسعه و سودآوری شرکت آلیاژگستر هامون را به همراه خواهد داشت.

Last changed: 02/23/2016 at 17:02

[بازگشت]
 
  آدرس پستی شرکت مشفق
تهران، بلوار فردوس (غرب)، بلوار شقایق (میانی)، نرسیده به بزرگراه حکیم، خیابان دهم، پلاک 27، طبقه پنجم.
تلفن - دورنگار: 44158562-021
رایانامه: info(at)moshfeq(dot)com
شماره های داخلی شرکت مشفق
واحد روابط عمومی:  501
واحد اداری مالی: 510
واحد فناوری اطلاعات:  509
 

© 2014   MOSHFEQ Industrial Development Co.   all rights reserved.   Developed by IT Department   Version 2.5